"Brzoza" przechodzi na emeryturę

"Brzoza" przechodzi na emeryturę

Po 10 latach treningów i gry w barwach SEMPa, Igor Brzózka zawiesza buty na kołku, odkłada bramkarskie rękawice na półkę i przechodzi na piłkarską emeryturę. To była naprawdę niezła zabawa i wspaniała, pełna wzlotów i upadków przygoda, ale nadszedł czas na decyzję. Zmieniają się priorytety, zmieniają się plany na przyszłość. Igor uznał, że skoro swojej przyszłości nie wiąże z piłką, a gra sprawia mu coraz mniej przyjemności, to lepiej żeby więcej czasu na boisku mogli spędzać ci, którym na tym naprawdę zależy. 

Brzoza przez kilka sezonów był kapitanem drugiej drużyny, w jej imieniu odbierał różne turniejowe nagrody i wyróżnienia. Ale przede wszystkim był jednym z trzech (obok Tobiego i Jaźwy, do których chwilę później dołączył jeszcze Boro) bramkarzy naszych pierwszych, dziecięcych składów rocznika 2002. I chociaż w tzw. międzyczasie przewinęło się przez klub sporo bramkarzy próbujących "wygryźć" ze składu tych, którzy byli w składzie od początku, to Igor i trzech pozostałych "weteranów" skutecznie przez lata broniło nie tylko naszej bramki, ale również swojej pozycji w zespole. Brawo dla naszych bramkarzy! Zatem odejście Brzózki kończy pewien rozdział SEMP'02. 
Teraz przychodzi po prostu czas na tych, którzy myślą o piłkarskiej przyszłości, ciągle czują przyjemność z gry.

A skoro kolejna runda rozpocznie się już niebawem, to Igorowi życzymy samych najlepszości przy kolejnych życiowych wyborach, czekamy na jego wsparcie i doping na trybunach, a sami  bierzemy się do roboty, trenujemy i wygrywamy ligę. Obie ligi.  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości