Kacper Tobiasz sprawdza się w Europie

Kacper Tobiasz sprawdza się w Europie

Różnie nasi zawodnicy wykorzystywali zimową przerwę w rozgrywkach. Różnie też ten czas wykorzystywały kluby myślące o swojej przyszłości. Trzy z nich zaprosiły na testy wychowanka SEMPa Kacpra Tobiasza. Tobi od pierwszego sezonu rocznika 2002 był i jest filarem drużyny, bramkarzem, od którego trenerzy zaczynają ustalanie składów. Jest też aktualnym Mistrzem Polski kadr Wojewódzkich.
Kacpra, którego reprezentuje Piłkarska Agencja Menadżerska "Sport-IMA" sprawdziły kolejno niemiecki FC Ingolstadt 04, włoski Virtus Entella i angielski Derby County. Wszędzie zaprezentował się bardzo dobrze, i każdy z klubów pewnie gotów byłby od razu zameldować go u siebie. Ale to nie tak łatwo, i nie tak od razu. W planach są przecież wyjazdy do kolejnych europejskich drużyn na kolejne testy. 
Rozpiera nas duma i bardzo cieszy nas takie zainteresowanie Kacprem, jeszcze bardziej cieszy to, że nasz bramkarz numer jeden wszędzie gdzie przyjeżdża robi bardzo dobre wrażenie. Zatem być może już niebawem to właśnie Kacper Tobiasz będzie pierwszym wychowankiem SEMPa z kontraktem w zachodnim klubie, i może zacznie przecieranie szlaków dla innych utalentowanych kolegów. 

Na razie jednak najważniejsza - poza oczywiście nauką! - jest zbliżająca się ligowa wiosna i dobra postawa SEMP'02
Pierwszy mecz - miejmy nadzieję, że z Tobim w bramce - odbędzie się w sobotę 17 marca o godz. 18:30 w Warszawie przy ul. Konwiktorskiej, a przeciwnikiem będzie ekipa Escoli.  
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości