Kadra U-14 grała ze Słowacją. Warto zobaczyć.

W naszym SEMPowym kinie dzisiaj skrót meczu Polska - Słowacja (U-14) z 17 listopada. Prezentujemy ten skrót nie tylko z dumy, że tak ładnie nasi reprezentanci poradzili sobie z kolegami ze Słowacji wygrywając 5:0, ale również dlatego, że wielu zawodników którzy wystąpili w tym meczu zobaczymy na naszym turnieju już w najbliższy weekend. Mamy nadzieję, że pokażą się z jak najlepszej strony. Trzon reprezentacji stanowili w tym roku - o czym przekonacie się oglądając skrót - zawodnicy Lecha Poznań, ale reprezentanci wystąpią również w innych turniejowych zespołach.

Bramki: Gabor Grabowski, Jakub Kamiński (dwie), Filip Marchwiński (dwie)
Polska (skład wyjściowy): 1. Mikołaj Biegański, 3. Dominik Humeniuk, 18. Arkadiusz Baran, 5. Kamil Rokosz, 2. Dawid Rezaeian, 8. Mikołaj Biegański, 6. Bartosz Talar, 7. Jakub Kamiński, 15. Łukasz Szramowski, 9. Filip Szymczak, 17. Gabor Grabowski

A na turniej zapraszamy kibiców już w najbliższy weekend.