Kuba Słodkowski przeszedł testy w Widzewie i Polonii!

Kuba Słodkowski przeszedł testy w Widzewie i Polonii!

Decyzja zapadła. Po 3 latach w eksperymentalnej klasie matematycznej „Słodki” postawił jednak na sport i piłkę - w kwietniu będzie zdawał do liceum sportowego. Ostatnia niewiadoma to przy jakim klubie będzie to liceum. Kuba zdecydował się sprawdzić w testach i ma teraz wybór!
Przeszedł z powodzeniem testy w Polonii Warszawa i w Widzewie Łódź. Z jego opowieści wynika, że i Widzew, i Polonia mają bardzo przekonujące podejście do młodych zawodników - testy wyglądały bardzo profesjonalnie, a nastawienie trenerów, baza boiskowa na Widzewie i przygotowane szatnie na Polonii to czysta jakość. Po pierwszym etapie Kubę czekają jeszcze próbne mecze z nowymi drużynami i finalna rozmowa z trenerami o przyszłości. Jesteśmy pewni, że Słodki wybierze nową drużynę mądrze i zobaczymy go niedługo na murawach ekstraklasy. Na pewno do końca sezonu
będzie rozgrywał piłkę w środku pola w SEMPie, bardzo jest ciekaw ustawień drużyny, które wprowadzi trener Tataj. Ale to prawdopodobnie jego ostatni sezon w naszych barwach. Po grze w Delcie, Escoli i SEMPie czas na nowe wyzwania.

Jesteśmy z Kuby dumni i życzymy sukcesów w przyszłości, ale na razie trzeba skupić się na bieżącym sezonie, bo niezależnie od tego jak ułoży się piłkarska przyszłość, teraz najważniejszy jest oczywiście SEMP, a Kuba - jak sam zapewnia - jest zwarty i gotowy, żeby być z drużyną na dobre i złe, do końca. Oby dobrego było więcej.  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości