Nasi grają o złoto, czyli kadra MZPN w finale

Informowaliśmy, że trzech naszych zawodników otrzymało powołania do Kadry Mazowsza. Ostatecznie na kończący sezon turniej regionalnych oddziałów Związku Piłki Nożnej U-15 o Puchar Kazimierza Górskiego do Boguchwały pojechali z reprezentacją nasz mistrz bramkarski Kacper Tobiasz, i mistrz ataku Patryk Sopiński. Jak naszym poszło na turnieju? Otóż możemy być dumni. Z naszych i z naszej mazowieckiej reprezentacji prowadzonej przez trenera Piotra Szczechowicza. Oto drużyna z Mazowsza dzięki znakomitej grze i świetnemu przygotowaniu w niedzielę 2 lipca w samo południe (miejmy nadzieję, że nie będzie przesadnie gorąco) zagra w finale imprezy, i o Puchar zagra z reprezentacją Łódzkiego ZPN.

A jak graliśmy? Pierwszego dnia remis 1:1 ze Świętokrzyskim ZPN (3 miejsce sprzed roku). Dzień drugi to zdecydowane zwycięstwo 3:0 z opartą na zawodnikach Lecha Poznań reprezentacji Wielkopolski (mistrzowie sprzed roku i faworyci tegorocznej edycji). W półfinale nasi spotkali się z zawodnikami ze Śląska (wicemistrzowie sprzed roku) i wygrywając 1:0 wywalczyli sobie finał. A ten, tak jak pisałem wcześniej, w niedzielę 2. lipca w samo południe.

Gdyby ktoś chciał się wybrać pokibicować naszym, to oczywiście zapraszamy. Z tym jednak, że do Boguchwały jest kawałek drogi. Około godzinki drogi od Dębicy. Ale nie trzeba jechać tak daleko, żeby móc kibicować. Mecz będzie bowiem transmitowany na kanale Podkarpackie.Live na YouTube/

Wszystkie informacje z pierwszej ręki przekazał Kacper Tobiasz.
Kibicujemy w finale!!!
Przypominam, relacja live w niedzielne południe na YT

A tu kilka skrótów:
Mecz z Wielkopolską

Mecz ze Śląskiem (cały)

Mecz ze Świętokrzyskim ZPN (cały)

WIDZIMY SIĘ NA YT W NIEDZIELĘ 2 LIPCA na kanale YT Poldkarpackie.Live