Piotrek Szeptycki w KS Ursus

To dla nas duża strata, Piotrek Szeptycki w tym sezonie bronił będzie barw naszego rywala KS Ursus. Spotkamy się więc na boisku po przeciwnych stronach, ale w niczym to nie zmniejszy naszej sympatii. Mam nadzieję, że wzajemnej.

Będzie nam Ciebie brakowało na boisku, z Twoją ambicją, determinacją, wymykającym się spod kontroli szaleństwem i... fochami ;))) I będzie nam Ciebie brakowało w szatni.
Fajnie było Cię poznać i fajnie że byłeś SEMPem. To była Piotrze naprawdę duża przyjemność.

Życzymy Ci powodzenia w nowym klubie i w przyszłej karierze, o której - mam nadzieję - będziemy słyszeli same dobre rzeczy. Ale oczywiście bez przesady z tym powodzeniem. Mamy małe zastrzeżenie. Wolelibyśmy bowiem, żebyś akurat w meczu z SEMP II nie był w formie najwyższej. A to dlatego, że wszyscy wiemy, że kiedy jesteś w formie, naprawdę trudno Cię zatrzymać. Przekonywali się o tym nasi przeciwnicy, ale my wolelibyśmy sobie tego oszczędzić.

Jeszcze raz zatem, dzięki za wszystko co było, i powodzenia w radosnej przyszłość życzymy. Trzymaj się, i jesteśmy w kontakcie.