SEMP I przegrywa z Legią (wideo)

Nie udało się przełamać strzeleckiej niemocy i piąty kolejny mecz SEMP I skończył grając na zero... z przodu. Niestety. Przegraliśmy z Legią Warszawa 3:0.

Wynik to jedno, ale gorsze było to, że niestety nie był to z naszej strony dobry mecz. I nie chodzi tylko o indywidualne błędy, które wpisane są w sport i zdarzają się nawet najlepszym. Niestety wyglądało na to, że zabrakło odpowiedniego zaangażowania, sportowej agresji i boiskowej odwagi. Ale przede wszystkim nie było czuć ducha drużyny. Brakowało nam więc tego wszystkiego, czym dysponowała i co zaprezentowała w sobotę Legia.
Momentami bywało lepiej, potrafiliśmy od czasu do czasu zbudować akcję i dotrzeć z piłką w pobliże pola karnego przeciwnika, ale wtedy z kolei brakowało zdecydowania. Nieźle, nie licząc pojedynczych błędów, trzymaliśmy się w obronie, ale nie działały skrzydła, słabo też było z komunikacją.

Mecz ustawiła trochę bramka, którą Legia zdobyła już w pierwszej minucie meczu po rzucie rożnym. Mimo przewagi Legionistów, nasza postawa w pierwszej połowie dawała jednak nadzieję na wyrównany pojedynek do końca. W drugiej połowie było jednak gorzej, i Legia skarciła nas jeszcze dwa razy.

Zapraszam do obejrzenia relacji filmowej, w której znajdziecie bramki z meczu, oraz kilka akcji obu drużyn.

Za tydzień przerwa świąteczna. Kolejny mecz zagramy 23 kwietnia ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki