To nie była przyjemna sobota :(

To nie była dobra sobota dla SEMPów. Niestety mecze obu naszych drużyn skończyły się porażkami. Tym boleśniejszymi, że na własnym pięknym Estadio Concertova. SEMP II przegrał z dobrze tego dnia dysponowaną, zdyscyplinowaną taktycznie i zabójczo skuteczną drużyną Rakovii aż 4:0. Przegrana niestety zasłużona, chociaż nie aż tak wysoka. Aż takiej różnicy nie było. Chłopcy walczyli ambitnie, ale są takie dni, kiedy gra się gorzej, i nic nie układa się tak jak miało się ułożyć. Szkoda, ale gramy dalej i walczymy o awans.
W drugim sobotnim spotkaniu SEMP I w ważnym dla układu tabeli meczu spotkał się z zespołem z Piaseczna. I niestety oni również zeszli z boiska pokonani, i bardzo skomplikowali sobie kwestię awansu do wyższej ligi, bo teraz muszą nie tylko wygrywać, ale liczyć również na potknięcia rywali. SEMP I - MKS Piaseczno 0:1

Powiązana galeria: