Widok Cup - podsumowanie soboty, plan na niedzielę

Podsumowanie dzisiejszego dnia w skierniewickim Widok Cup.
Ze względu na to, że aż trzy zespoły wycofały się z udziału w zawodach, organizatorzy zmuszeni byli do zmiany w systemie rozgrywek. Nie ma zatem fazy grupowej i pucharowej, a po prostu gra każdy z każdym 2x20 minut na dużym boisku, z dużymi bramkami, po 10 + bramkarz.
W sobotę SEMP rozegrał trzy spotkania na koszmarnej naturalnej murawie pełnej zasadzek. Kolejno:
SEMP - Stadion Śląski Chorzów 1:3
SEMP - AP 21 Kraków 1:1
SEMP - Stal MIelec 7:1
Smaczku dodaje fakt, że nasi chłopcy rozegrali swoje mecze jeden po drugim, z bardzo krótkimi przerwami.

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pięć meczów. Na szczęście tylko jeden na murawie naturalnej i cztery na sztucznej (znacznie lepszej i bezpieczniejszej) nawierzchni.
Nasi jutrzejsi przeciwnicy to: FK Mińsk, Korona Kielce, Lechia Gdańsk, Talent Białystok oraz ekipa gospodarzy, skierniewickiego Widoku.