Wieliczka'15 - dzień 4: To był dobry dzień

I jeszcze podsumowanie dobrego Wieliczkowego czwartku.
Zaczęło się od treningu, potem spotkanie z Sebastianem Milą i trochę innych przyjemności. A wieczorem wygrany sparing.

Mecz z OKS Otwock zakończył się zwycięstwem naszych chłopców 13:0, ale ważniejszy od wyniku był jego styl. Gwoli reporterskiej prawdy podaję jednak strzelców bramek (w kolejności ich zdobywania): Aleks Krasicki, Patryk Wielgosz, Jacek Kowalski x2, Mateusz Wysokiński, Mateusz Dobrowolski, Piotrek Jamroż x3, Bartek Śniadach, Kuba Pachuta, Oliwier Klorek, Bartek Śniadach, Kuba Pachuta.

Ważniejsze było jednak to, że mecz stał się okazją do sprawdzenia jak w drużynę wkomponowują się nowi zawodnicy, i jak wygląda realizacja założeń taktycznych i zagrań ćwiczonych na treningach. Przeciwnik nie był bardzo wymagający, ale dzięki temu można było przećwiczyć trenowane elementy gry.

W meczu (2x35 min) zagrało aż 24 SEMPików, a reszta, wsparta młodszymi rocznikami kibicowała kolegom. A było co oglądać, bo nasi zagrali nie tylko efektywnie, ale również efektownie. Według relacji, niektóre akcje śmiało można określić "stadiony świata".

A w piątek oczywiście treningi, a prócz nich wizyta w sklepie, czyli uzupełnienie zapasów i basen. Jeśli będzie jakiś sparing, tu i na naszym FB znajdziecie relację.

Powiązana galeria: