Włodar z zawodowym kontraktem w Legii

Włodar z zawodowym kontraktem w Legii

Kolejna bardzo dobra wiadomość. I to nie tylko dla nas i samego Szymona Włodarczyka, ale również dla wszystkich dobrze życzących "dużej" Legii. Oto bowiem Legii udało się namówić wspomnianego Szymona Włodarczyka do podpisania pierwszego zawodowego kontraktu właśnie z nią. A to oznacza, że już niebawem możemy się spodziewać powrotu rzeczonej Legii, wspartej talentem naszego byłego zawodnika, na europejskie salony piłkarskie. Z Ligą Mistrzów włącznie. 

Szymon ma lat piętnaście, ale grał już w barwach kilku klubów. Pierwszym był Aris Saloniki, bo w Grecji grał wtedy "stary" Włodar. Potem szkolił się, a właściwie jeszcze bawił się piłką w OFI Kreta i Bałtyku Gdynia. Do Akademii Legii trafił gdy miał lat 10, ale skrzydła rozwinął dopiero w barwach SEMP'02. Z powodzeniem występował przez 3 i pół roku klubie, w tym przez dwa i pół roku w naszej pierwszej drużynie, walnie przyczyniając się do jej sukcesów. Dzięki znakomitym występom w SEMPie wybrany został również do młodej kadry Mazowsza, i zwrócił uwagę szkoleniowców Legii, którzy upomnieli się o swojego byłego zawodnika. Szymek wrócił więc do Akademii Legii, a teraz podpisał z "dużą" Legią swój pierwszy zawodowy kontrakt. 

Ciesząc się, że dołożyliśmy i swoje trzy grosze do sukcesu Szymona, gratulujemy drugiego dużego kroku na drodze wielkiej piłkarskiej przygody i kariery. 
I oczywiście dzielimy dumę z Piotrem Włodarczykiem, który - co warto w tym miejscu przypomnieć - bramki zdobywał nie tylko na wielkich ligowych stadionach, ale również broniąc barw i honoru naszego rocznika w turnieju rodziców ;)))))))))) 

Szymon! Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoją przyszłość. A jak już będziesz zdobywał bramki w wielkiej piłce, to nie zapominaj o nas. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości