Wygrana SEMP I na otwarcie sezonu

SEMP I na otwarcie sezonu wygrał z Juniorem Radom 5:1.

Mecz miał dwa oblicza, ale tak miało być. Pierwsza połowa to absolutna dominacja SEMPa, czego efektem było pięć strzelonychbramek. Druga połowa to gra obliczona przede wszystkim na utrzymanie zera z tyłu. Założenie wynikało z tego, że od razu po obozie, chłopcy mogą odczuwać trudy intensywnych ćwiczeń motorycznych i siłowych. W trosce więc o ich zdrowie i kondycję, założenie było takie, żeby możliwie szybko zbudować przewagę, żeby później nie było nerwówki i kłopotów.

Rywal, chociaż wynik może wskazywać na coś innego, to niezły zespół, z kilkoma bardzo dobrymi zawodnikami. I pewnie jeszcze nie jednemu rywalowi napsuje krwi. Wynik nie wynika z bardzo dobrej realizacji przedmeczowych założeń i znakomitej grze zespołowej, przesuwania się po boisku, odpowiedniego zagęszczania pola. To był dobry mecz.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jacek Kowalski x2, Patryk Nowosielski x2 i Aleks Krasicki. Asysty zanotowali Mateusz Wysokiński i Jacek Kowalski.

Będzie jeszcze galeria świetnych zdjęć) i niespodzianka.

Powiązana galeria: