Wygrany rewanż SEMP II z Academy Real Football Team

W kolejnym meczu ligowej rundy rewanżowej SEMP II wziął odwet za tak przykrą jak niespodziewaną i zawstydzającą porażkę w pierwszym meczu z Real FT i wygrał 4:1.
Tym razem zagraliśmy pewnie i tak naprawdę tylko w drugiej części pierwszej połowy oddaliśmy pole przeciwnikowi. Wtedy na kilka chwil w naszą grę wdarła się spora nerwowość, co doprowadziło do tego, że Realowi udało się przeprowadzić kilka akcji zagrażających naszej bramce, dając broniącemu w pierwszej połowie meczu Brzozie, szansę zaprezentowania swoich umiejętności.
Na szczęście prowadziliśmy już wtedy 2:0, po bramkach Konrada Owerczuka (pierwszy gol w barwach SEMPa) i Aleksa Krasickiego. Potem jeszcze swoje bramki dołożyli jeszcze Kuba Pachuta i Kuba Słodkowski. A pod koniec spotkania, w doliczonym czasie Realowi udało się zdobyć bramkę honorową. Zawodnikami meczu, nie tylko zdaniem trenera, zostali Aleksy Krasicki i Kuba Pachuta. Pierwszy za fantastyczne rajdy skrzydłem, drugi za prowadzenie gry i znakomite podania (zaangażowany był we wszystkie akcje bramkowe). Świetnie spisał się kierujący naszą obroną Igor Kot, oraz pewny w swoich interwencjach i otwieraniu gry Kuba Poncyliusz, i Igor Brzózka, który w momencie chwilowej słabości SEMPów w pierwszej połowie zatrzymał kilka groźnych akcji, dzięki czemu nie wdarła się w nasze poczynania większa nerwowość. Oraz Olivier Klorek, który bardzo dobrze rozgrywał piłkę, inicjował akcje naszego zespołu i wydatnie przyczynił się do sukcesu naszego zespołu.
To był momentami bardzo dobry mecz, a wynik 4:1 jest sprawiedliwy i zasłużony.