Porażka na otwarcie rundy (wyniki)

W otwarciowym meczu wiosennej rundy ligowej SEMP II przegrał z Football Talents 1:2.

Ale wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Przeważaliśmy, prowadziliśmy grę i prezentowaliśmy się naprawdę nieźle. A to pozwala z nadzieją i wiarą czekać na kolejne ligowe mecze i odważnie patrzeć w przyszłość. Niestety na razie zabrakło ostatniego podania i zdecydowania pod bramką przeciwnika. Będzie lepiej.
Jedynego,  ale bardzo potrzebnego gola dla naszej drużyny zdobył Krzysiu Sildatke.

W innych meczach w grupie, Bór Regut pokonał Mazowsze Miętne 8:0, a Rakovia zremisowała z Realem 2:2

Pomimo porażki w pierwszym meczu ligowym, można być zadowolonym z postawy naszych chłopców.Zawodnicy od pierwszych minut prowadzili grę, utrzymywali się przy piłce i budowali akcje w oparciu o atak pozycyjny. Zabrakło konsekwencji i cierpliwości przy mądrze i dobrze broniącej się drużynie gości. Cieszy determinacja w działaniach zespołowych, natomiast działania indywidualne wymagają poprawy. Przed nami jeszcze 13 kolejek ligowych, w których z pewnością nasza gra będzie nie tylko efektowna, ale i efektywna.
- podsumował spotkanie trener zespołu Krzysztof Lizińczyk