SEMP wygrał piłkarską sobotę (wyniki)

Piłkarska sobota należała do naszych zawodników, którzy rozegrali aż trzy mecze sparingowe. Wygrali wszystkie, a łączny bilans bramek to 7:1 dla SEMPa.

Zaczęło się od meczu SEMP II z zespołem Varsovia II. Nasi chłopcy wygrali rozegrane w systemie 2x25 minut zawody 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył Alex Krasicki.

Później na boisko wybiegli zawodnicy "Jedynki" i wygrali 1:0 z pierwszym zespołem Varsovii. Jedynego gola w meczu strzelił Jacek Kowalski.
W drugim swoim sparingu SEMP I zagrał z gośćmi z Łodzi (ŁKS), ale gościnny nie był i mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 4:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu, a zdobywali je Jacek Kowalski (2), Mateusz Miśkowiec i Maciek Olendzki.

Mecz SEMP II z Varsovią II stał na dobrym poziomie sportowym.Obie drużyny grały techniczną piłkę a mecz był bardzo dynamiczny. Dzisiaj zawodnicy realizowali wszystko to co sobie założyliśmy przed meczem. Grali z ogromną zaangażowaniem i poświęceniem
- podsumował trener

W meczach z Varsovią i ŁKS Łodz zespół zagrał na zero z tyło , co cieszy mając na uwadze proste błędy jakie zdarzały się naszym zawodnikom w poprzednich grach kontrolnych.W spotkaniu z Varsovią i w drugiej połowie meczu z ŁKS zespół zagrał na wysokim poziomie co pozwoliło na osiągnięcie dobrego stylu gry a w konsekwencji również zadowalającego wyniku. Jedynie pierwsza odsłona gry z drużyną z Łodzi budziła sporo zastrzeżeń, gdzie nasi zawodnicy grali na stojąco. Brakowało spokoju i jakości w fazie budowania ataku
- ocenił szkoleniowiec zespołu Krzysztof Lizińczyk

Jutro o godz. 11 na naszym "Estadio Concertova" SEMP II otwiera Ligę meczem z Football Talents. Zbiórka zawodników o godz. 10:00. Pamiętamy o legitymacjach i ochraniaczach.