SEMP I przegrywa na wyjeździe z Kosą

Mecz miał przynajmniej dwa oblicza. Początek to spore zamieszanie i sporo błędów, czego efektem było to, że na przerwę schodziliśmy przegrywając 3:1. W drugiej połowie, po dokonaniu kilku zmian w składzie i ustawieniu obraz meczu odmienił się diametralnie. SEMPy rozpoczęły pościg i ambitnie starały się doprowadzić do remisu i wygrać. I naprawdę było blisko. Determinacji i niezłej, momentami nawet bardzo dobrej gry starczyło jednak tylko na kilka "setek" i jedną bramkę. Czwarta bramka dla Kosy padła w ostatniej akcji meczu, kiedy SEMPy postawiły wszystko na jedną kartę, i do rzutu rożnego w pole karne przeciwnika weszła już cała drużyna, z bramkarzem. Nieudana akcja, kontra Kosy, i wynik zamknął się na 4:2.
Kilka akcji oraz bramki SEMPa widać w załączonym skrócie, który mógł powstać dzięki ujęciom Grzegorza Krasickiego.

Kolejny mecz SEMP I rozegra w niedzielę 29.10 o godz. 17:30 przy ul, Konwiktorskiej. Przeciwnikiem będzie MUKS Unia Warszawa