SEMPy rządzą na Ursynowie

I jeszcze remanent z minionego tygodnia. W czwartek i piątek na naszych klubowych obiektach przy ul. Koncertowej odbyły się Dzielnicowe Eliminacje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

W turnieju udział brały drużyny szkolne, a w większości z nich brylowali zawodnicy z SEMPa.
Trzecie miejsce zajęła ekipa z SP 310, w której składzie byli Kamil Tylus, Igor Brzózka, Piotr Szymański i Janek Bielski.
Miejsce drugie zajęła ekipa Alfy Przymierze (Aleks Krasicki, Krzysiek Wingralek, Mateusz Dobrowolski i Stasiek Jankiewicz)
Turniej wygrała ekipa z SP 319, w której składzie grają Bartosz Jaźwiński, Maciek Olendzki, Jacek Ruciński i Mateusz Miśkowiec, wsparci Hubertem Wieruckim z rocznika 2003.
Udział w zawodach brali też, Patryk Wielgosz, Stasiek Michalski, Bartek Kowalski, Kacper Skrętowski.
Najlepszym bramkarzem uznano słusznie Bartosza Jaźwińskiego, a królem strzelców został Kamil Tylus (15 bramek w 5 meczach)
Gratulacje dla wszystkich.